• Rada Rodziców

• RADA RODZICÓW SP KIEŁCZÓW

• Szanowni Państwo

Rada Rodziców przy SP w Kiełczowie działa na podstawie art. 83 i 84 Ustawy Prawo Oświatowe

i jest demokratycznie wybraną grupą przedstawicieli Rodziców z wszystkich klas naszej szkoły.
            Rada Rodziców ściśle współpracuje z Dyrekcją i Gronem Pedagogicznym. Wspólnie podjęte działania mają

na celu stworzenie jak najlepszych warunków do nauki i rozwoju dla wszystkich uczniów naszej szkoły.

W wyniku wyborów, które przeprowadzono na spotkaniu Rady Rodziców we wrześniu
            2023 roku
            wyłoniono Prezydium:

Aby nasze zaangażowanie mogło dać wymierne efekty, poza samymi chęciami, niezbędne są jeszcze środki finansowe. Od wielu lat podstawowym źródłem finansowania naszych działań są dobrowolne składki Rodziców.

W poprzednim roku udało się pozyskać część funduszu także z innych źródeł. Składki są przeznaczane wyłącznie

na potrzeby dzieci uczęszczających do naszej szkoły między innymi na (sumy przeznaczone na dany cel

w poprzednim roku szkolnym)

Składka na fundusz Rady Rodziców (tzw. Komitet Rodzicielski) wynosi w tym roku

50 zł od rodziny.

Można ją wpłacać do:

• skarbnika klasowego
            • bezpośrednio na konto bankowe Rady Rodziców:

SANTANDER BANK POLSKA

W TERMINIE DO 31.10.2023 r.

Niezależnie od formy wpłaty prosimy o wpisanie w tytule przelewu/wpłaty imię i nazwisko dziecka oraz klasę. Ponieważ składka dotyczy rodziny, w przypadku większej liczby dzieci należy wpisać wszystkie pociechy i klasy.

Rada Rodziców pragnie podkreślić, że jest to rekomendowana wysokość składki oraz iż można rozłożyć składkę na raty. Wpłaty w październiku znacznie ułatwiają planowanie działań.

Dziękujemy wszystkim za wpłacane pieniądze i podkreślamy, że „wracają one do dzieci” poprzez uatrakcyjnienie i wzbogacenie ich szkolnego życia.

Zapraszamy do współpracy i zachęcamy również do wspierania RR swoimi ciekawymi pomysłami i rozwiązaniami.

SKŁADKA ŚWIETLICA kl. 1-3:

30 zł od DZIECKA.

Można ją wpłacać na konto bankowe Rady Rodziców:

z dopiskiem: ŚWIETLICA imię, nazwisko i klasa dziecka

SANTANDER BANK POLSKA

• Przewodniczący