• Stołówka szkolna

• ORGANIZACJA ŻYWIENIA W SZKOLE

• PŁATNOŚCI:

Drodzy Rodzice,

mogą Państwo zamawiać obiady na dany miesiąc - płatności dokonają Państwo po zakończonym miesiącu.

z poważaniem

Dyrekcja szkoły

• Rejestracja: Przed rozpoczęciem logowania na nowych linkach rejestracyjnych należy zamknąć/wypowiedzieć umowę na starym koncie.

REJESTRACJA DLA RODZICÓW DZIECI Z ODDZIAŁU "0"

W celu rozpoczęcia zamawiania posiłków, Rodzic powinien zarejestrować się w systemie. W tym celu należy wybrać poniższy link kierujący do formularza rejestracyjnego (klasy 0)

REJESTRACJA DLA RODZICÓW DZIECI Z ODDZIAŁÓW 1-8:

W celu rozpoczęcia zamawiania posiłków, Rodzic powinien zarejestrować się w systemie. W tym celu należy wybrać poniższy link kierujący do formularza rejestracyjnego (klasy 1-8)

REJESTRACJA DLA RODZICÓW DZIECI Z ODDZIAŁU SPORTOWEGO:

W celu rozpoczęcia zamawiania posiłków, Rodzic powinien zarejestrować się w systemie. W tym celu należy wybrać poniższy link kierujący do formularza rejestracyjnego (oddział sportowy)

UWAGA!

Linki są unikalne dla każdej placówki, która korzysta z systemu STARTEDU. Prosimy nie korzystać z innych linków znalezionych w wyszukiwarkach Internetowych (są to linki przeznaczone dla innych placówek często w innych miastach).

Poniżej znajduje się link kierujący do filmików instruktażowych z korzystania z systemu STARTEDU

Adres do logowania na konto STARTEDU www.startedu.pl

Numer telefonu do Biura Obsługi Klienta firmy STARTEDU  – 22 382 50 50

• Począwszy od dnia 01.09.2022 roku zamówienia i płatność za posiłki będą odbywały się w systemie miesięcznym, przy wykorzystaniu elektronicznego systemu STARTEDU. Posiłki będą wydawane od 05.09.2022 roku.

• Rezygnacje z posiłku dokonywane są w systemie STARTEDU lub poprzez SMS-y wysyłane do Systemu – komunikacja z maszyną, ściśle ustalonzasadwysyłaniwiadomościRezygnacji można dokonać  najpóźniej w dniu odbioru posiłku, do godziny 08:30.

• Środki z odwołanych posiłków widoczne są w zakładce ZWROTY na koncie użytkownika i zostaną automatycznie wykorzystane na poczet opłat za kolejne zobowiązania.

1. REZYGNACJE  z posiłku dokonywane są w systemie STARTEDU Rezygnacje telefoniczne i mailowe nie będą uwzględniane.

Rezygnacji można dokonać najpóźniej w dniu odbioru posiłku, do godziny 08.30

1. Ochrona danych osobowych, aspekty prawne

Wszystkie funkcje systemu STARTEDU zostały skonsultowane prawnie i odpowiadają aktualnym wymogom, jakie są stawiane przed tego typu produktami informatycznymi. Dane osobowe będą przetwarzane przez firmę STARTSOFT sp. z o.o. Spółka komandytowa w celu realizacji zawartych umów i wydawania posiłków (podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych RODO).

STARTSOFT sp. z o.o. Spółka komandytowa wyznaczy ponadto inspektora ochrona danych (IOD), z którym można będzie kontaktować się we wszelkich sprawach dotyczących ochrony danych osobowych pod adresem podanym w Regulaminie.

• POPRZEZ APLIKACJĘ STARTEDU
              • POMOC TECHNICZNA: 22 382 50 50
              • Barbara Hasik: 603 799 400
              • kuchnia@szkolakielczow.pl