• Program Stypendialny Horyzonty

zapraszamy UCZNIÓW KLAS 8 SZKÓŁ PODSTAWOWYCH, którzy mieszkają wmiejscowościach do 30 tysięcy mieszkańców do skorzystania z Programu Stypendialnego Horyzonty, który prowadzi Edukacyjna Fundacja im. Romana Czerneckiego wraz z Fundacją Rodziny Staraków.

REKRUTACJA TRWA DO 31 MARCA, a stypendium przyznawane jest na całyokres nauki w szkole średniej.

Będziemy wdzięczni za przekazanie informacji o stypendium uczniom i uczennicom ze szkół podstawowych oraz ich rodzicom lub opiekunom.

Pełna oferta stypendialna oraz FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY znajduje się nastronie:

● Program pokrywa pełne koszty zamieszkania w bursie, wyżywienia ibiletów komunikacji miejskiej oraz częściowo szkolnych wycieczek.

● Horyzonty to także letnie i zimowe obozy, podczas których uczymypodopiecznych żeglować, pływać na desce, jeździć na nartach czysnowboardzie.

● Finansowana jest nauka w szkole językowej i egzaminy nacertyfikaty.

● Stypendystki i stypendyści są traktowani indywidualnie, programwspiera ich w rozwijaniu zainteresowań i pasji. Zapraszamy ich też doudziału w ciekawych warsztatach i projektach społecznych.

● Nad stypendystami czuwa zespół Fundacji EFC oraz wykwalifikowanikoordynatorzy pracujący w miastach, w których uczy się młodzież.

Wtrudnych sytuacjach stypendyści nigdy nie są sami, mogą też liczyćna wsparcie naszych psychologów.Więcej informacji można uzyskać pisząc wiadomość na adresrekrutacja@efc.edu.pl lub telefonicznie +48 606 770 362.

Do tej pory Program Stypendialny Horyzonty wsparł edukację bliskotysiąca uczniów i uczennic. Obecnie ponad 200 stypendystów istypendystek uczy się szkołach średnich w całej Polsce.

Pozdrawiamy,

Zespół Fundacji EFC

Program_Stypendialny_Horyzonty_-_informacja_dla_uczniow_2024.

• Testy psychologiczne do klasy I Mistrzostwa Sportowego

• Drodzy Rodzice,

informujemy, że testy psychologiczne do klasy I Mistrzostwa Sportowego o profilu piłkarsko - akropbatycznym odbędą się 12,13,14 marca w godzinach 8:00 - 15:00.

Szczegółowy harmonogram z nazwiskami poznają Państwo podczas poniedziałkowych testów sprawnościowych.

dziękujemy

• TESTY SPRAWNOŚCIOWE DO KLASY I MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

• DRODZY RODZICE,

Informujemy , że w dniu 11.03.2024 PONIEDZIAŁEK o godzinie 14.00 na dużej hali sportowej odbędą się testy sprawnościowe do klasy I Mistrzostwa Sportowego o profilu akrobatyczno-piłkarskim. W testach biorą udział dzieci , których rodzice złożyli dokumenty rekrutacyjne w wyznaczonym terminie.

Dzieci powinny być ubrane w:

•  t-shirt sportowy ,
              • krótkie spodenki ,
              • wygodne sportowe buty oraz powinny posiadać ze sobą bidon z wodą.

Szczegóły testów zostaną przedstawione w poniedziałek podczas ww. spotkania. Rodziców dzieci prosimy o zajęcie miejsc na trybunach. Do dyspozycji będą szatnie znajdujące się przy hali sportowej.

Całość testów potrwa ok. 1,5h.

Szczegółowy harmonogram testów psychologicznych zostanie umieszczony na stronie www w dniu 8 marca br. tj. piątek.