• O Szkole

• Baza Szkolna

• Szkoła Podstawowa im. W. Chotomskiej jest położona w centrum wsi Kiełczów, jednak w pewnym oddaleniu od ruchliwej ulicy Wrocławskiej.

Do dyspozycji uczniów są trzy budynki: A - dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej, B - dla uczniów klas IV-VII i C - dla oddziałów przedszkolnych. Łacznie mamy trzydzieści dwie sale lekcyjne, dwie pracownie komputerowe, nowoczesną salę językową,  jedną dużą salę gimnastyczną, salę do squasha oraz boisko ORLIK. W szkole funkcjonuje również świetlica, gdzie dzieci mogą poczekać na swoich rodziców lub na odjazd autobusu.

W budynku C mieści się stołówka szkolna.

Szkoła dostosowana jest dla uczniów niepełnosprawnych - w budynkach A i B znajdują się windy, które ułatwiają dzieciom swobodne poruszanie się po terenie szkoły.

Od kilku lat uczniów wciąż przybywa (obecnie uczy się u nas 1280 dzieci), dlatego w klasach I-III pracujemy na dwie zmiany.

Wszystkie sale wyposżone są w nowoczesne pomoce dydaktyczne - rzutniki oraz ekrany lub tablice interaktywne.

Zapraszamy smiley