• SZUKAMY PRACOWNIKA

• Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kiełczowie zatrudni osobę nadzorującą bezpieczne przejście dzieci przez jezdnię w wymiarze 1/2 etatu.

Godziny pracy:

Osoby zaintersowane prosimy o kontakt z Kierownikiem Gospodarczym szkoły:

Agnieszka Bielecka

• e-mail: kierownik@szkolakielczow.pl
              • tel. kom.: 669 838 111
            • II Edycja The Best of Długołęka

• Terminy i miejsca przesłuchań do II. edycji The Best of Długołęka

Już 24 lutego o godzinie 16:00 w Szkole Podstawowej w Kiełczowie sala nr 13B odbędą się pierwsze przesłuchania do II.  konkursu The Best of Długołęka.

Jeżeli potrafisz śpiewać lub grać na instrumencie i chcesz pokazać się szerszej publiczności, ten konkurs jest dla Ciebie! Nie ważne, ile masz lat. Zachwyć jurorów (z Mariuszem Dziubkiem na czele) i wystąp wspólnie z Dziubek Band i gwiazdą Dni Gminy Długołęka podczas czerwcowej imprezy

Zapisy będą odbywały się na miejscu od godziny 15:00

Pozostałe terminy przesłuchań16 marca od 16:00 w Szkole Podstawowej w Łozinie

13 kwietnia od 16:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Długołęce

Zapraszamy!

• REKRUTACJA DO KLASY I MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

• na rok szkolny 2024/2025 będzie PROWADZONA REKRUTACJA

DO KLASY 1

MISTRZOSTWA SPORTOWEGO O SPECJALNOŚCI

PIŁKA NOŻNA / AKROBATYKA

w terminie:
              od 01 marca 2024 r. od godziny 8.00
              do 07 marca 2024 roku do godziny 15.30
              .

Wymagane dodatkowe dokumenty:

1. Zgłoszenie do klasy I z dopiskiem Klasa Mistrzostwa Sportowego

2. Zaświadczenie od lekarza o braku przeciwskazań do uczęszczania do ww. klasy.

3. Pisemna zgoda rodziców.

Bardzo prosimy osoby zainteresowane rekrutacją do klasy I Mistrzostwa Sportowego o zapoznanie się z załącznikiem nr 3 do Zarządzenia Wójta, gdzie zamieszczone są wszystkie szczegóły dotyczące ww. rekrutacji.

Podpisane dokumenty rekrutacyjne należy składać osobiście  w sekretariacie szkoły.