• 7.12.23 GODZ. 17:00 CHARYTATYWNY FITNESS MIKOŁAJKOWY

zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich Państwa, uczniów, rodziców  i mieszkańców Kiełczowa na Charytatywny Fitness Mikołajkowy, który odbędzie się 7 grudnia o godz. 17:00 w hali sportowej naszej szkoły.

Podczas fitnessu prowadzona będzie zbiórka dla małej Hani - MIESZKANKI KIEŁCZOWA, która ma wrodzoną wadę serca.

Zapewniamy moc ćwiczeń i ruchu przy super muzyce oraz wiele atrakcji min. kawiarenka ze słodkościami, świąteczna loteria, wystawa malarska, ścianka wspinaczkowa, warsztaty plastyczne dla dzieci oraz wykład pani kosmetolog.

serdecznie zapraszamy!

• NASZA SZKOŁA ZWYCIĘZCĄ W KONKURSIE MINISTERIALNYM NA MOBILNĄ PRACOWNIĘ KOMPUTEROWĄ

• Ogromnie miło nam poinformować, że nasza szkoła wygrała w konkursie na mobilną pracownię komputerową.

Znaleźliśmy się wśród 75 szczęśliwców z Dolnego Śląska!

W konkursie drużyny rywalizowały o mobilną pracownię komputerową dla swojej szkoły. Każda z nich jest wyposażona w 16 laptopów wraz z przenośną szafą, posiada oprogramowanie umożliwiające zarządzanie przez nauczyciela pracami uczniów oraz interaktywny monitor.

Jury wybrało 832 najlepsze prace:

Dziękujemy zaangażowanym nauczycielom p. Joannie Markowskiej, P. Ewie Weretelnik oraz p. Rafałowi Węgrzynowi oraz uczniom, którzy wykonali konkursowe prace.

Poniżej prezentujemy pracę konkursową naszej uczennicy Dorotki Żarnowskiej  z kl. 3e, która przyniosła zwycięstwo naszej szkole w kategorii klas 1-3.

Wielkie BRAWA!!!

• Finał Dolnośląski w Sztafetowych Biegach Przełajowych

• 10 pażdziernika br. odbył się Finał Dolnośląski w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Olszynie Lubańskiej.

Nasze uczennice w składzie : Ala Sówka, Daria Smolińska, Maia Ottou, Julia Owińska, Ewa Wilk, Hania Gozdalska, Arianna Ciesielska po zaciętej walce zajęły wysokie 4 miejsce (na 18 sztafet).

Natomiast chłopcy w składzie: Staś Grudziński, Wojtek Sołtysik, Wojtek Pasternak, Dawid Żabski, Ksawery Stolarczyk, Patryk Zimoch uplasowali się na 6 pozycji (19 sztafet).

Trzeba uznać to za duży sukces, ponieważ poziom w tym roku byl niezwykle wysoki.

Serdeczne gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejkne sukcesy!

• ŚWIETLICOWA JESIEŃ...

• Cały tydzień nasze świetliczaki świętowały nadejście Pani Jesieni - liczyły i układały kasztanowe obrazki, chodziły po ścieżce zdrowia ,malowały jesienne liście i drzewa.

Zapraszamy do fotorelacji.