• Szczepienie przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV) dziewczynek i chłopców.

• Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szczepieniu przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV) dziewczynek i chłopców urodzonych w roku

2009 i 2008,

zameldowanych na terenie gminy Długołęka na dzień 15.01.2022r.

Szczepienie finansowane jest w całości przez Urząd Gminy w Długołęce.

Odbywa się ono na terenie przychodni DONMED - PRZYCHODNIA RODZINNA (PL) w Brzeziej Łące przy ul. Krótkiej 3 oraz w Borowej przy ul. Parkowej 2.

Rejestracja do szczepień są prowadzone pod numerami telefonów:

Brzezia Łąka : 71 314 82 93

Borowa: 71 314 81 26

W przypadku pytań lub wątpliwości personel przychodni pozostaje do dyspozycji.

ulotka_elektroniczna HPV

• Akademia Krokieta i Lamy

• MIło Nam poinformować, że dzięki zaangażowaniu Pani Agnieszki Łyszkiewicz - wychowawcy klasy 2g, Pani Katarzyny Janasz - wychowawcy klasy 1c oraz Pani Olgi Tokarskiej-Barszcz  - wychowawcy klasy 1g w realizację Akademii Krokieta i Lamy, Nasza  szkoła SP w Kiełczowie znalazła się  w gronie Liderów Edukacji Gminy Długołęka!

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie!

• FINAŁ V  OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „LUST AUF LESEN?”

Sobota  to dzień wolny od zajęć , ale dla jednej z  uczennic naszej szkoły  7 maja 2022 roku był pracowitym dniem  i  rozpoczął się bardzo wcześnie. O godzinie 10.00 w Warszawie odbywał   się finał V Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego „Lust auf Lesen?” pod patronatem Ambasady Niemiec, organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego we współpracy z Instytutem Goethego.

Finał składał się z części ustnej i pisemnej, Konkurs był bardzo wymagający i wyczerpujący, dlatego wpisany jest na listę kuratoryjną.

Z dumą możemy powiedzieć, że słychać o nas w całej Polsce. Mamy finalistkę – Annę Kariewa z klasy 8h z pięknym wynikiem. W komisji ustnej jurorką była nasza germanistka Dorota Solarz. Nasza Ania egzaminowana była oczywiście przez członków innej  komisji. To był niezapomniany dzień. Zmęczone, ale szczęśliwe wróciłyśmy do Wrocławia i Kiełczowa. Warto było podjąć wyzwanie i realizować cele.

Zapraszamy do Galerii.